greatcontent
Zapomniałeś hasło?

Platforma copywritingowa na miarę Twoich potrzeb

Uzyskaj dostęp do platformy i setek profesjonalnych copywriterów.

 • Profesjonalny autor dla każdego tekstu
 • Ponad 1000 aktywnych klientów co miesiąc
 • 18 dostępnych języków
Zamów tekstZostań autorem

Prosta obsługa
 • Stały kontakt z autorami
 • Łatwy proces produkcji
 • Wydajność czasowa
 • » Jak to działa
Wielojęzyczność
 • 18 różnych języków
 • Tylko rodzimi użytkownicy języka
 • Efektywna lokalizacja tekstu
 • » Więcej o autorach
Treść wysokiej jakości
 • Rygorystyczna ocena treści
 • Gwarancja poziomów jakości
 • Autorzy w każdej dziedzinie
 • » Nasza oferta
Elastyczność

Potrzebujesz treści?

Na platformie oferujemy szereg narzędzi do tworzenia profesjonalnej treści. Wykwalifikowani autorzy w 18 językach gotowi są pisać teksty na miarę Twoich potrzeb.


Stwórz konto

Brak umowy, brak opłat

zalando venere stylight sixt groupon dawanda home24 misterspex caseable homeaway wimdu moebelsensation paginegialle bikester cardelmar tirendo urbanara fashion4home cuponation

Unikalne teksty SEO dla Twojej witryny

supertresc.pl jest platformą oferującą unikalne teksty SEO i zoptymalizowany content dla firm prowadzących działalność w internecie. Nasza specjalność to copywriting oraz tłumaczenia w 18 językach na najwyższym poziomie jakości. Dostarczamy wyjątkową treść na strony internetowe tworzoną przez doświadczonych autorów specjalizujących się w zróżnicowanej tematyce. Współpracujący z supertresc.pl copywriterzy tworzą do 10 tysięcy tekstów dziennie i do 100 tysięcy tekstów w ciągu tygodnia, co czyni nas niekwestionowanym liderem wśród firm dostarczających unikalną treść na strony internetowe. Z naszych usług każdego miesiąca korzysta ponad 1000 klientów. Należą do nich sklepy internetowe, znane i cenione marki, małe i duże firmy handlowe i usługowe z wielu branż. Oferujemy profesjonalne opisy produktów i kategorii dla sklepów internetowych, oryginalne teksty na blogi firmowe, dynamiczne teksty służące marketingowi i promowaniu stron internetowych, wysokiej jakości teksty zapleczowe. Gwarantujemy skuteczną i profesjonalną optymalizację zamówionych tekstów pod kątem SEO.

Naszym atutem jest połączenie nowoczesnego i wyjątkowo łatwego w obsłudze oprogramowania oraz kreatywności, doświadczenia i pasji naszych autorów. Dostarczamy unikalne treści atrakcyjne dla użytkowników internetu i przyjazne dla wyszukiwarek, dzięki czemu Twoja strona ma szansę znacznie poprawić swoją pozycję w wynikach wyszukiwania popularnych wyszukiwarek internetowych, a Twoja firma zwiększyć swoje zyski. Doskonale znamy specyfikę branży e-commerce i każdego z naszych klientów traktujemy wyjątkowo, starając się w pełni zrealizować Twoje oczekiwania i potrzeby. Nasza branża to nowoczesny marketing internetowy, bazujący na wartościowej i unikalnej treści.

Przyjazna i funkcjonalna platforma, dzięki której zamówisz unikalny content

Klienci zamawiający teksty na platformie supertresc.pl otrzymują do ręki proste w obsłudze i nowoczesne narzędzie, które pozwala na każdorazowe dostosowanie go do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu możesz zamówić dokładnie tyle tekstów, ile potrzebujesz, napisanych na wymaganym przez Was poziomie jakości oraz zoptymalizowanych pod względem SEO. Oddane do Waszej dyspozycji narzędzia pozwalają na pełną elastyczność. Niektórzy z naszych klientów zamawiają 10 do 20 tekstów miesięcznie. Z kolei inni nawet kilkaset. Każdy z nich korzysta z usług platformy supertresc.pl dokładnie w takim zakresie, jaki jest mu potrzebny i wtedy, kiedy tego potrzebuje. To Ty decydujesz o tym, jaka będzie długość każdego tekstu, wybierasz optymalny poziom jakości, a także częstotliwość i ilość słów kluczowych, które mają być w nim użyte. Możesz wykorzystać funkcjonalny licznik słów kluczowych oraz edytor szablonów zlecenia, tak aby dopasować ich strukturę do Twoich oczekiwań. Zleceniodawcy planujący wejść na rynek polski mają możliwość dodawania specyficznych dla języka polskiego końcówek fleksyjnych i naturalne rozmieszczenie fraz kluczowych w zamówionym tekście.

Zanim podejmiesz decyzję o skorzystaniu z usług naszej platformy, możesz zamówić tekst próbny, który pozwoli poznać możliwości współpracujących z nami copywriterów i doprecyzować Twoje wymagania. Wybierając supertresc.pl, zyskujecie gwarancję najwyższej jakości dostarczonych tekstów i ich unikalności. Każdy zamówiony tekst zostaje poddany kontroli przez automatyczny system anty-plagiatowy, który sprawdza jego niepowtarzalność zarówno w internecie, jak i w naszej wewnętrznej bazie tekstów. Dzięki temu nasi klienci zawsze mogą być pewni, że otrzymują absolutnie niepowtarzalną zawartość na swoją stronę internetową.

Wyjątkowa jakość gwarantowana przez starannie dobranych autorów

Platforma supertresc.pl współpracuje z zespołem starannie wybranych autorów. Wszyscy nasi copywriterzy posiadają wieloletnie doświadczenie w tworzeniu unikalnych, atrakcyjnych, dynamicznych tekstów. Aby trafić do naszego zespołu i móc pisać dla klientów supertresc.pl dostarczają próbkę swojej twórczości, abyśmy mogli ocenić ich styl, jakość pisania i umiejętność tworzenia tekstów zgodnie z wymaganiami zamawiającego. Ich praca jest poddawana stałej ocenie i weryfikacji, aby zapewnić Wam pełną satysfakcję i zadowolenie z naszych usług. Jeden copywriter może być równocześnie zaangażowany w kilka projektów, więc możemy łatwo i szybko zebrać dane o jego umiejętnościach pisarskich i dopasować autorów najbardziej odpowiednich do Twojego zlecenia.

Nasi autorzy specjalizują się w najrozmaitszych branżach i mają bardzo zróżnicowane zainteresowania, dzięki czemu są w stanie stworzyć doskonałe teksty na każdy temat, jaki jesteś w stanie zaproponować. Świetnie napisane, perfekcyjne pod względem językowym teksty pod wyszukiwarki? Notatka prasowa? Artykuł na bloga? Opis produktu w sklepie internetowym? Tekst zapleczowy? Tekst promocyjny dla Twojej firmy lub marki? Nie ma najmniejszego problemu. To nasza specjalność! Nasza platforma daje Ci możliwość stworzenia zespołu wybranych, utalentowanych autorów, którzy doskonale znają się na tematyce, w której specjalizuje się Twoja firma, a także zlecania tekstów nawet u jednego copywritera, który idealnie spełnia Twoje oczekiwania. Zamawianie tekstów przez supertresc.pl jest wyjątkowo proste: niezależnie od liczby autorów zaangażowanych w realizację zlecenia, klient otrzymuje jedną fakturę. Kolejnym udogodnieniem jest standaryzacja. Jeden opis zlecenia wystarcza, aby stworzyć dowolnie wybraną przez Ciebie liczbę tekstów poprzez prostą zamianę fraz kluczowych. Twoje zlecenie zostaje natychmiast udostępnione na platformie i rozdysponowane wśród autorów współpracujących z supertresc.pl.

Międzynarodowy copywriting i tłumaczenia w 18 językach

Polska platforma supertresc.pl stanowi część międzynarodowej grupy greatcontent. Dzięki temu możesz promować swoją firmę na rynku międzynarodowym poprzez skorzystanie z usług naszych wykwalifikowanych i doświadczonych tłumaczy. Oferujemy teksty tworzone w 18 językach: angielskim BE, angielskim AmE, niemieckim, francuskim, holenderskim, flamandzkim, włoskim, szwajcarskim, portugalskim, brazylijskim, hiszpańskim, szwedzkim, rosyjskim i oczywiście polskim. Skorzystanie z możliwości supertresc.pl pozwala z łatwością podbić rynki zagraniczne i wejść na rynek polski. Zatrudniamy wyłącznie rodzimych użytkowników poszczególnych języków, dzięki czemu dostarczone przez nich teksty SEO są perfekcyjne pod względem językowym, gramatycznym i ortograficznym.

Pomoc na każdym etapie realizacji zlecenia

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym i współpracy z setkami utalentowanych autorów platforma supertresc.pl jest w stanie zagwarantować Ci wysoką wydajność, najlepszą jakość i szybkie terminy realizacji zleceń. Gwarantujemy kompleksowe wsparcie Biura Obsługi Klienta na każdym etapie realizacji projektu: począwszy od analizy SEO i doboru właściwych fraz kluczowych, poprzez pomoc w wybraniu najlepszych autorów, a skończywszy na dopasowaniu ustawień zlecenia do Twoich możliwości finansowych i oczekiwań. Tworzymy z pasją unikalną treść i wspieramy promocję Twojej strony w internecie. Sprawdź nas!

Copyright © 2015 greatcontent AG