greatcontent
Zapomniałeś hasło?

Supertreść potrzebuje super autorów

Szczycimy się tym, że posiadamy najlepszych autorów w branży. Nasz sukces jest wynikiem rzetelnej pracy utalentowanych autorów-freelancerów, którzy piszą na przeróżne tematy w 18 językach.

Naszą pasją jest słowo

Nasi autorzy posiadają pasję do pisania, co odzwierciedla się w ich tekstach. Tworzą oni tylko w swoich ojczystych językach, aby zapewnić łatwą w odbiorze i jasną treść. Dzięki systemowi supertreść możesz komunikować się z autorami za pomocą platformy, aby uzgodnić z nimi cenę za zlecenie bezpośrednie, bądź przekazać więcej szczegółów na temat zlecenia.

Ela GP

Z platformą supertresc.pl współpracuję od samego początku jej obecności na polskim rynku - od października 2012 roku. Lubię i umiem pisać, więc tworzenie dobrych tekstów pozwala mi realizować starą receptę na udane życie zawodowe: najpierw dowiedz się, co najbardziej lubisz w życiu robić, a potem znajdź kogoś, kto zechce ci za to płacić.

Dołącz do nas
Zostań autorem.
Magda Kucharska

Z supertreść współpracuję od 2013 i jest to mój absolutny strzał w dziesiątkę. Pisanie mam we krwi, a platforma daje mi regularne zlecenia, mobilizuje i stawia nowe wyzwania. Można powiedzieć, że nieustannie dba o mój warsztat. Moja specjalność to teksty fashion i moda odmieniana przez wszystkie przypadki, a także marketing, nowe technologie, opisy produktów i materiały turystyczne. Supertreść zapewnia mi pełen wybór tematów i fantastyczną organizację pracy, a dyscyplina w połączeniu ze świetną atmosferą to idealny przepis na sukces. Na polskim rynku to bezkonkurencyjny numer 1.

Biszop

Zacznę tekstem typowym dla tanich reklam telewizyjnych. Naprawdę nie wierzyłem, że w internecie można zarobić. Któregoś dnia podjąłem ryzyko i zarejestrowałem się na portalu supertreść. Zacząłem pisać i ku własnemu zaskoczeniu odkryłem, że umiem. Z czasem copywriting mnie wciągnął. Stanowi dla mnie niewyczerpane źródło nieoczekiwanej wiedzy. Dzięki niemu ciągle dowiaduję się, że istnieją takie rzeczy jak prysznice retro albo srebrne smoczki na chrzest...

Nala

Prowadzę blog, od którego zaczęło się moje zainteresowanie działaniem wyszukiwarek. Wiem, w jaki sposób należy ukształtować tekst, by te najpopularniejsze, zwłaszcza Google, nie zignorowały wartościowej treści. Znam zasady rządzące SEO i jak ryba w wodzie czuję się, podejmując nowe wyzwania. supertresc.pl daje mi do nich dostęp - praca dla klientów z różnych branż pozwala mi się rozwijać i poszerzać moją wiedzę, a także budować umiejętności wspierające moją stałą pracę copywritera i wykształcenie PR-owca.

Justyna Szlachtun

Przypadek, wyszukiwarka i nowa platforma - tak trafiłam na supertresc.pl. Dzisiaj, po niemal dwóch latach regularnego redagowania tekstów dla greatcontent, jestem zaufanym Autorem supertreść - czy dla profesjonalisty w dziedzinie SEO coś może brzmieć bardziej dumnie?

pisze_szybko

Piszę od dzieciństwa opowiadania i wiersze. Od 4 lat tworzę teksty SEO. Słowa są moimi nutami, a muzyką - treść, którą zawsze chciałam pisać dla kogoś, kto będzie potrafił ją docenić. Jesienią 2013 roku przeglądałam Internet w poszukiwaniu zleceń. Tak odkryłam supertreść. Dzisiaj mogę powiedzieć, że supertreść jest po prostu SUPER.

Kassildah

Współpracę z supertresc.pl rozpoczęłam na początku 2013 roku jako doświadczony dziennikarz i copywriter poszukujący nowych wyzwań. Od tamtej pory stworzyłam ponad setkę tekstów m.in. dla Zalando, Baty, Aloha From Deer, Link4. Jestem wyróżnioną autorką, piszącą teksty najwyższej jakości, a owocna współpraca z serwisem pozwoliła mi poszerzyć swoje portfolio.

kzamm

Pisanie na zlecenie wymaga zaawansowanej wiedzy, odpowiedniego podejścia i pełnego profesjonalizmu. Obie strony muszą się zrozumieć, aby współpraca przebiegała gładko. Mimo że to już drugi rok z supertresc.pl, w dalszym ciągu podchodzę do nowych zleceń tak jak na początku: pełna analiza zamówienia, profesjonalne wykonanie, zadowolenie zlecającego i zleceniobiorcy.

Tala

Supertreść rozpoczęła moją przygodę z marketingiem internetowym. Choć tak naprawdę od zawsze wiedziałam, że słowa mają ogromną moc. Tak jak pewnie większość autorów platformy supertreść, ja również uważam, że żaden opis produktu w sklepie internetowym nie musi być nudny. Pokazuję to swoją codzienną pracą.

Barbara

Współpracę z supertresc.pl rozpoczęłam w 2012 roku i już w pierwszym miesiącu miałam okazję sprawdzić się w pisaniu tekstów na różnorodne tematy. Z każdym kolejnym zleceniem szlifowałam swoje umiejętności pisarskie, a każdy nowy temat pozwalał mi pogłębić moją wiedzę na temat mody, budowy maszyn budowlanych, zdrowego odżywiania, marketingu internetowego i wielu innych.

dankad

Swoją przygodę z supertresc.pl rozpoczęłam w 2013 roku. Bardzo cenię sobie możliwość nieustannego rozwoju i doskonalenia umiejętności, jakie oferuje mi współpraca z platformą. Szerokie portfolio klientów i ciekawa tematyka zleceń sprawiają, iż praca dla supertresc.pl jest dla mnie prawdziwą przyjemnością.

Berhad

Piszę od dziecka, a dla klientów portalu supertresc.pl od ponad roku. Był to niezwykle kreatywny czas - zarówno praca przy większych projektach, jak i jednorazowych artykułach na różnorodne tematy. Poszerzająca horyzonty, ucząca nowych rzeczy, a przede wszystkim przyjemna i wykonywana z niewymuszonym zaangażowaniem. Aż tęskni się za niektórymi zleceniodawcami!

gosian

Współpracę z supertresc.pl rozpoczęłam w 2012 roku. Różnorodność tematów, na które mam przyjemność pisać sprawia, że wciąż się rozwijam i nie spoczywam na laurach. Platforma supertresc.pl to nie tylko przyjaźni ludzie i intuicyjne narzędzia pracy. To możliwość tworzenia unikalnych tekstów dla wielu klientów i poznawanie nowych obszarów wiedzy.

 

 

Copyright © 2015 greatcontent AG