greatcontent
Zapomniałeś hasło?

Za kulisami greatcontent

Założyliśmy greatcontent, aby stworzyć perfekcyjny ekosystem, który jest pośrednikiem pomiędzy wykwalifikowanymi i kreatywnymi autorami a naszymi klientami. Każdego dnia nasz zespół ciężko pracuje, aby być coraz bliżej do osiągnięcia perfekcji. - Jasper Masemann, Chairman

Nasza platforma wraz z zespołem, który ją prowadzi, zapewnia narzędzia i zasoby, które sa najbardziej efektywne w zarządzaniu treścią! - Michael Draxler, CEO

greatcontent narodziło się w 2011 roku, kiedy postanowiliśmy stworzyć narzędzie, które pozwoliłoby wszystkim stronom internetowym na świecie na szybkie i łatwe pozyskiwanie oryginalnej, wysokiej jakości treści, a jednocześnie nie wymagałoby samodzielnej rekrutacji i zarządzania zespołem autorów. Kolejnymi pożądanymi aspektami, które wydały nam się bardzo istotne, były bezproblemowy dostęp, nieskomplikowana obsługa i, przede wszystkim, przystępność w administracji.

Poznaj naszą historię
greatcontent team 1
greatcontent team 2

Sieć profesjonalnych autorów

Najważniejszą częścią naszego procesu produkcyjnego jest tworzenie tekstów przez naszych autorów. Zostali oni wybrani w procesie rekrutacji, nieustannie rozwijają swoje umiejętności, aby jak najlepiej dopasować się do wymagań klientów. Czuwamy nad jakością dostarczanej przez autorów treści poprzez regularną i bardzo rygorystyczną ewaluację ich pracy. Dzięki temu możesz mieć pewność, że dostarczane przez nich teksty są kompetentne i całkowicie unikatowe. Nasz zaawansowany system zawiadamiania zapewnia idealne dopasowanie zlecenia do odpowiednio wykwalifikowanego fachowca.

Poznaj naszych autorów

Zadowoleni klienci z całego świata

Satysfakcja i sukces naszej klientów, to to, na czym nam szczególnie zależy. Współpracujemy z klientami z różnorodnych dziedzin i do każdego dopasowujemy naszą ofertę. Od sezonowych aktualizacji treści e-commerce, przez internacjonalizację stron www, aż po specjalne projekty full-service. Dowiedz się, co klienci mówią o współpracy z nami.

Poznaj naszych klientów

Nasi zaufani partnerzy biznesowi

Mawiają, że treść jest królem, lecz król nie może panować sam. Dlatego też nawiązaliśmy współpracę zarówno z wschodzącymi, jak i już ugruntowanymi na rynku firmami online, aby zagwarantować naszym klientom i autorom pełen zakres usług. Jeśli jesteś aktywny w serwisach e-commerce i byłbyś zainteresowany współpracą z nami, prosimy o kontakt.

Poznaj naszych partnerów

Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami w celu omówienia Twojego projektu. Odpowiemy na Twoje zapytanie jak najszybciej.

pomoc@supertresc.pl
(+ 48) 22 307 15 22

Copyright © 2015 greatcontent AG